https://fashionir.com
مد و فشن ایران

استایل سفید برای فصل گرما + عکس

28 ست و استایل سفید برای فصل گرما + عکس

استایل سفید برای فصل بهار و تابستان : امروز برای شما در مد و فشن ایران یک کالکشن زیبا از ست و استایل زنانه سفید برای بهار و تابستان ارائه میدهیم. همه دوستانی که من رو از نزدیک میشناسند میدانند که من عاشق ست و استایل یک دست و رنگ هستم و معمولا استایل های شخصی بنده در یک تونالیته رنگی هستش، یکی از رنگ های مورد علاقه بنده در دو فصل ابتدایی سال رنگ سفید می باشد.

استایل سفید برای فصل گرما : امروز برای شما در مد و فشن ایران یک کالکشن زیبا از ست و استایل زنانه سفید برای بهار و تابستان ارائه میدهیم. همه دوستانی که من رو از نزدیک میشناسند میدانند که من عاشق ست و استایل یک دست و رنگ هستم و معمولا استایل های شخصی بنده در یک تونالیته رنگی هستش، یکی از رنگ های مورد علاقه بنده در دو فصل ابتدایی سال رنگ سفید می باشد.

28 ست و استایل سفید برای فصل بهار و تابستان

رنگ سفید مخالف سیاهی و تاریکی است. رنگ سفید رنگی مثبت، نورانی و مهیج محسوب می‌شود. پوشیدن لباس سفید باعث حالت روحانی، دلگشا و مفرح در فرد می‌شود. عروس‌ها سفید می‌پوشند تا نماد پاکی و معصومیت باشد.

رنگ سفید رنگ تابستانی به حساب می‌آید چون نور را منعکس می‌کند و از گرم شده جلوگیری می‌کند.

کاربرد رنگ سفید در دکوراسیون و مد لباس زیاد است چون رنگ ملایم و خنثی بوده و با همه چیز تناسب دارد. از آنجایی که رنگ سفید روشن است آلودگی روی آن زود معلوم می‌شود. پرستارها و پزشک‌ها لباس سفید می‌پوشند که نشان دهنده تمیزی و ضد عفونی بودن باشد. منبع ویکی پدیا

استایل سفید برای فصل گرما
استایل سفید برای فصل گرما

رنگ سفید نماد چیست؟

رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و شروع جدید است.

شخصیت شناسی رنگ سفید

اگر رنگ سفید را دوست دارید، شخصیت متعادل و پایدار دارید و می توانید احساسات خود را کنترل کنید، افرادی که به رنگ سفید علاقه دارند، بسیار کمال گرا هستند و هیچ گونه کمبود و نقصی را قبول نمی کنند قبل از انجام هر کاری به خوبی فکر می کنند و سپس اقدام به انجام آن کار افرادی که به رنگ سفید علاقمند هستند، زندگی ساده و بدون تجملات را ترجیح می دهند.

استایل سفید برای فصل گرما

ولی باید واقعیت ها را نیز بگویم، کسانی که سفید پوش هستند، به تمیز بودن اهمیت زیادی می دهید و هر گونه کثیفی و آلودگی می تواند آنها را ناراحت و عصبانی کند. در تهران و شهر های برزگ خود یک هنر است که سفید بپوشیم و یک قدرت فراوانی می خواهد.

 

ست و استایل سفید برای فصل گرما 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.