https://fashionir.com
مد و فشن ایران

4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان (تصویری)

نحوه لباس پوشیدن مردان برای جذب خانم ها

انداختن لباس روی شلوار یکی از دردسر های روزمره آقایان و یا خانم ها می باشد، پیشنهاد شده که همیشه اولویت با پیراهن داخل شلوار می باشد، در ادامه کمی ریزتر بررسی می کنیم تا با اصول لباس پوشیدن آقایان بیشتر آشنا شوید.

4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان : امروز در مد و فشن ایران می خواهیم در مورد لباس پوشیدن مناسب آقایان صحبت نماییم، همیشه ما پیراهن خود را در زیر شلوار قرار می دهیم اما بعضی موارد هم هست که پیراهن روی شلوار قرار می گیرد و این بسته به پیراهنی دارد که انتخاب کرده ایم بپوشیم.

انداختن لباس روی شلوار یکی از دردسر های روزمره آقایان و یا خانم ها می باشد، پیشنهاد شده که همیشه اولویت با پیراهن داخل شلوار می باشد، در ادامه کمی ریزتر بررسی می کنیم تا با اصول لباس پوشیدن آقایان بیشتر آشنا شوید.

نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد انداختن لباس روی شلوار نکاتی در مورد

انداختن لباس روی شلوار 

بخش اول، چه نوع پیراهنی به تن کردید؟

سوال اینجاست که پیراهن شما برای داخل شلوار بودن ساخته شده یا نه؟ خیلی راحت می توانید متوجه شوید که  لباس شما مخصوص داخل شلوار است یا خیر، به قسمت پایین لباس دقت کنید، اگر  پایین تر از کمرتان قرار  گرفته است حتما باید داخل شلوار قرار دهید.

اما اگر مثل تی شرت کوتاه بود و بالای کمر تان قرار داشت، می توان گفت که برای روی شلوار قرار گرفتن ساخته شده. قسمت پایین پیراهن چه در قسمت جلو و چه در قسمت پشت، اگر بلند باشند مخصوص داخل شلوار قرار گرفتن هستند.

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

لباسهایی که باید داخل شلوار قرار گیرند هم بدین صورت می باشند :

  • پیراهن های مردانه رسمی
  • پیراهن های آستین بلند و کلا آستین بلند ها
  • پیراهن های اداری و کاری
  • پیراهن های پشمی

لباسهایی که معمولا باید روی شلوار قرار گیرند بدین ترتیب می باشند:

  • تی شرت
  • پولوشرت
  • لباس های ورزشی
  • پیراهن های دکمه دار آستین کوتاه
  • آستین حلقه ای ها

بخش دوم، آیا مدل و طراحی پیراهن میتواند تعیین  کند که برای داخل و یا روی شلوار است ؟

 پیراهن هایی رو که می پوشید و از نظر سایز اندازه ی شما هستند و کمی هم کشی هستند که خودشان رو روی بدن شما نمی اندازند، فرقی نمیکنه که داخل شلوار بزارید شان یا روی شلوار .

طول لباس: اگر انتها و یا قسمت پایین پیراهن شما از کمربند شما بالاتر  قرار گرفت، بدانید که لباس شما جزو دسته ی کوتاه ها محسوب می شود  و اگر اشتباه ازش استفاده کنید شکمتان رو به طرز بدی زشت نشان می دهد. اگر لباسی تا نزدیکی فاق شلوار شما آمده بود بدانید آن لباس بلندتر بوده و بین این دو اندازه را اندازه ی متعادل می گویند.

برای بیشتر تیپ ها مدل کوتاه پیشنهاد میشود.

 قسمت کمر و سینه ی لباس: اکثر لباس های غیر رسمی کمرشان باریک تر می باشد و باید روی شلوار قرار گیرند. با این کار فرم کلی لباس حفظ می شود و بدن شما رو هم بدفرم نشان نمی دهد.

سرشانه و آستین های لباس: همه می دانیم که لباس هایی که سرشانه شان  اندازه مناسب  نباشد، اندام، استایل مناسب و فرم مناسبی روی بدن پیدا نمی کند. و اگر آستین پیراهن تان از کمر شما پایین تر قرار گیرد آن لباس به شما بزرگ می باشد.

 

یک نکته مهم که معمولا بصورت غیر رسمی توصیه شده این است که لباس هایی که پشت آنها بلند تر از قسـمت جلوی آنها مـی باشد را داخل شلوار قرار ندهید !

 

بخش سوم، نسبت به موقعیت و مراسمی که در آن شرکت می نمایید، پوشش انتخاب کنید !

نکته بسیار ساده می باشد، به هیچ عنوان در مراسم رسمی و اداری، لباس هایی که روی شلوار قرار می گیرند را استفاده نمی کنیم مگر آنکه آن لباس مخصوص آن موقعیت و پوشیده شدن به صورت روی شلوار افتاده طراحی شده باشد.

پیراهن های رسمی یعنی پیراهن هایی که داخل شلوار قرار می گیرند، و خیلی ساده و تک رنگ است.

در انتها چند نکته درباره خرید پیراهن خوب را خدمت شما عرض می نمایم:

نکته اول: اندازه بودن | نکته دوم: پارچه | نکته سوم: یقه | نکته چهارم: جادکمه | نکته پنجم: دکمه‌ها | نکته ششم: سردست | نکته هفتم: طرح و رنگ.

در بخش راهنمای خرید پیراهن مردانه مناسب به طور کامل در این مورد توضیح می دهم.

 

4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان
4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان
4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان
4 قانون لباس پوشیدن برای آقایان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.