اولیویا پالرمو / Olivia Palermo را می توان به جرات گفت که در دنیای مد و فشن و استایل خیابانی نامی برای خود دست و پا کرده است. او همواره در این سالها یکی از برترین و نام آوازه ترین چهره‌های مد و فشن در استایل خیابانی بوده است. یکی از شاخصه های استایل اولیویا پالرمو چهره و استایل خاص خود در پوشش لباس هایش می باشد.فشِنیر در این مقاله می خواهد در مورد استایل اولیویا پالرمو / Olivia Palermo و رمز و راز موفقیت چشم گیر او صحبت می نماید، در انتهای مقاله گالری تصاویر اولیویا پالرمو  هم موجود می باشد، پس در ادامه با ما همراه باشید.

در مورد چهره ی معصوم  و ناب او می توان بسیار صحبت نمود اما این را باید گفت که بخش اعظم آن زیبایی ذاتی می باشد. دلیل برتری اولیویا پالرمو نوع استایل و تبحر او در انتخاب پوشاک خود می باشد که باعث برتری و نامداری او در دنیای مد و فشن شده است.  اولیویا پالرمو / Olivia Palermo  توانسته با تکیه بر همین توانایی ها خود را در عرصه ی مدلینگ و طراحی لباس در دنیا مطرح نماید.

رازهای زیبایی استایل اولیویا پالرمو

می توان به جرات گفت که اولیویا یکی از بهترین سوژه های پاپاراتزی های نیویورک می باشد. استایل های او یکی از پر طرفدار ترین و برترین استایل های خیابانی می باشد که توجه خیلی از عکاسان خیابانی را که در این حوزه فعالیت دارند به خود جلب می کند و در واقع مانند الماسی در خیابان های نیویورک این تیپ و استایل او می درخشد و جلب توجه می کند.

او همانند الماس، رویایی، خاص، استثنایی و بی همتا در استایل خیابانی درامریکا خود نمایی کرده و  تبدیل به فردی شده که افراد زیادی در استایل خیابانی دنباله رو راه او شده اند.

 

اولیویا پالرمو Olivia Palermo-fashionir (6)

استایل اولیویا پالرمو الماس استایل خیابانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.