https://fashionir.com
مد و فشن ایران

دیوید بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی

دیوید بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی

بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی یک ساعت جیبی طلایی که از مجموعه Dapper  در جیل داشت و کفش ورزشی چرمی قهوه‌ای ست کرده بود. با توجه به استایل دیوید بکهام که در آن یک بریدگی کوچک و مدرنی در آن دیده می‌شد،  می توان گفت که این استایل بکار رفته در ست روز عروسی سلطتنی بکهام بازتاب الهامات کیم جونز در طراحی های اسکای رمه می باشد.

دیوید بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی با طراحی Kim Jones  حضور پیدا کرد

مراسم ازدواج سلطنتی : هنگامی که دیوید بکهام در مراسم  پرنس هری و مگان مارکِل شرکت نمود، بیشتر حاضرین در مورد لباس رسمی و با وقاری که همسرش، ویکتوریا بکهام خود طراحی کرده بود و در مراسم پوشیده بود صحبت می‌کردند. اما طرفداران زیرک ممکن است متوجه چیز ویژه‌ای در مورد لباس خود دیوید بکهام شده باشند و آن اولین طرح رسمی کیم جونز برای اسکای رمه است، جایی که او در اوایل امسال به عنوان مدیر هنری معرفی شد. در ادامه با وب سایت فشنیر همراه باشید.

دیوید بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی 

بکهام در مراسم، کت‌ و شلوار پشمی خاکستری تیره‌رنگی پوشیده بود به همراه  یک جلیقه بلند با فرمی خاص و مدرن در قلعه ویندزور حاضر شده بود .

بکهام در مراسم ازدواج سلطنتی یک ساعت جیبی طلایی که از مجموعه Dapper  در جیل داشت و کفش ورزشی چرمی قهوه‌ای ست کرده بود. با توجه به استایل دیوید بکهام که در آن یک بریدگی کوچک و مدرنی در آن دیده می‌شد،  می توان گفت که این استایل بکار رفته در ست روز عروسی سلطنتی بکهام بازتاب الهامات کیم جونز در طراحی های اسکای رمه می باشد.

مراسم ازدواج سلطنتی
مراسم ازدواج سلطنتی

کیم جونز در صفحه اینستاگرام خود عکس دیوید بکهام را گذاشته و  با یک شکلک “قلب” نوشته ” مردی در ازدواج سلطنتی ♥ “.

"دیوید
مراسم ازدواج سلطنتی ” width=”814″ height=”594″ /> پست جونز در صفحه ی ایننستاگرام خود ♥

مراسم ازدواج سلطنتی

زمانی که جونز اولین مجموعه کامل دیو رمه خود را در هفته مد لباس مردان در پاریس عرضه خواهد کرد انتظار دیدن این عشق را داشته باشید . مطمئنا بکهام در ردیف جلو خواهد بود . در آخر شما دوستان می توانید در وب سایت فشنیر و در بخش ست و استایل مردانه دیگر آموزش های مرتبط با استایل های مردانه را مشاهده نمایید.

مراسم ازدواج سلطنتی
مراسم ازدواج سلطنتی
100%
Awesome
  • کیفیت مطلب
  • زیبایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.