https://fashionir.com
مد و فشن ایران

وب سایت فشنیر ( مد و فشن ایران )

درباره مد و فشن ایران، در طول قرن‌ها افراد و جوامع بشری، از لباس و سایر متعلقات آن به‌عنوان شکلی از ارتباط غیرکلامی استفاده می‌کردند و توسط آن خصوصیاتی از قبیل، شغل، درجه و رتبه، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، طبقه اجتماعی، ثروت و دارایی و وابستگی‌های گروهی را نشان می‌دادند.

این موضوع تنها مربوط به پوشاک نمی‌شد، بلکه جواهرات، سبک‌های آرایش مو و هنر زیبایی‌شناختی و خیلی موارد دیگر نیز شامل می‌شد. این‌که ما چه نوع لباسی می‌پوشیم و چگونه و چه زمانی آن را می‌پوشیم، اطلاعات دیگری را فراهم می‌کند تا بتوانیم به به‌طور دقیق و موشکافانه، پوشش یک موقعیت اجتماعی را مطالعه کنیم، برای این امر ما نیاز به علم و آگاهی کافی در این حوزه داریم.

مجموعه فشِنیر (مد و فشن ایران) با توجه به کمبود یک وب‌سایت تخصصی آموزشی در صنعت مد و فشن ایران، در سال 1396 راه‌اندازی گردید.

وب‌سایت مد و فشن ایران، تلاش می‌کند با دارا بودن گروه تولید محتوای حرفه‌ای و با استفاده از متخصصان، دانشجویان و اساتید مجرب در رشته طراحی مد و لباس و خیاطی، محتوایی یونیک برای مخاطبان خود و علاقه‌مندان این صنعت بی‌کران تولید و به‌صورت بر خط نشر دهد.

همچنین ما در تلاش هستیم با پوشش مناسب تمامی رویدادها داخلی و خارجی بتوانیم گامی هرچند کوچک در بالا بردن آگاهی مخاطبین این رشته برداریم.

ما در همیشه و در همه حال درتلاشیم، بتوانیم کمک کوچکی به رشد و شکوفایی این صنعت در ایران عزیزمان به‌صورت علمی داشته باشیم.

یکی از اهداف مهم ما در این مسیر ارائه آموزش های تخصصی طراحی مد و لباس – خیاطی – سبک و زیبایی می باشد که توسط اساتید و علاقه مندان به این دنیای بی کران تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

در بخش آموزش های آنلاین تیم فشنیر در تلاش است بسته های آموزشی تصویری تخصصی در زمینه طراحی مد و لباس – خیاطی برای شما تولید کنید. امیدواریم بتوانیم گامی در جهت رشد این رشته در ایران برداشته باشیم. پایدار باشید، محمد غفاری صاحب امتیاز وب سایت مد و فشن ایران