https://fashionir.com
مد و فشن ایران

چگونه آراسته بپوشیم ؟

درود، امروز در فشنیر می خواهیم در مورد  پوشش آراسته و نکاتی برای آراستگی آقایان (چگونه آراسته بپوشیم ؟) صحبت کنیم. همان گونه که در بخش ست و استایل مردانه در پست های قبل هم اشاره شد، امروز سعی می کنیم نکاتی مهم را خدمت شما بازگو کنیم.

شاید فکر کنید نحوه لباس پوشیدن برای مردها کار زیاد سختی نیست اما آقایان خوش لباس باید در برخی جزئیات مثل بستن دکمه آخر ژاکت یا انداختن لباس روی شلوار و… کاملا دقیق و ریزبین باشند. در غیر این صورت از نظر دیگران جذابیت چندانی نخواهند داشت، لطفا در ادامه با ما همراه باشد.

پنهان کردن ساعت زیر آستین لباس :

اگر به استفاده از ساعت مچی علاقه زیادی دارید باید آستین پیراهنتان را بالا بدهید. ساعت زیر آستین برآمدگی ایجاد می کند که ظاهر چندان زیبایی نخواهد داشت و توجه داشته باشد که با توجه به استایل خود ساعت انتخاب کنید یعنی استایل کلاسیک و ساعت اسپرت با هم همخوانی ندارند و نباید با هم استفاده شوند.

اگر به استفاده از ساعت مچی علاقه زیادی دارید باید آستین پیراهن تان را بالا بدهید

تی شرت طرح دار

امروزه در بین استایل جوانان تی شرت های گوناگونی از لحاظ نقش و طرح و رنگ رواج یافته که بسیار زیبا و خوش ساخت می باشد ولی به این نکته توجه داشته باشید که تی شرت ساده بپوشید مخصوصا زمانی که می خواهید روی آن یک ژاکت بپوشید. طرح های روی تی شرت مدهای زودگذر هستند. پس به جای تی شرت های طرح دار مد که خیلی زود از مد می افتند برای تی شرت های ساده هزینه کنید. از قدیم هم گفتند که زندگی زیباست ای زیبا پسند. ساده اندیشان به زیبایی رسند. ( زندگی زیباست ای زیبا پسند. زنده اندیشان به زیبایی رسند. هوشنگ ابتهاج )

تی شرت ساده بپوشید مخصوصا زمانی که می خواهید روی آن یک ژاکت بپوشید

تی شرت آستین بلند

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد خرید تی شرت هایی با آستین بلندتر از اندازه معمول می باشد. تی شرت هایی که آستین آنها تا نزدیک آرنج می رسد ظاهر زیاد خوبی ندارند. لباس باید جذابیت داشته باشد. دفعه بعد که به فروشگاه رفتید تی شرت هایی بخرید که آستین آنها از بازو زیاد پایین تر نباشد. آستین بلند عضلات بازو را مخفی می کند و بازوها را بلندتر نشان می دهد.

تی شرت هایی که آستین آن ها تا نزدیک آرنج می رسد ظاهر زیاد خوبی ندارند

چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟چگونه آراسته بپوشیم ؟

شلوار بند دار با کمربند

هیچوقت شلوارهای بند دار با کمر بند نپوشید چون هر دو برای بالا نگه داشتن شلوار استفاده می شوند پس در استفاده از آنها زیاده روی نکنید.

 

هیچوقت شلوارهای بند دار با کمر بند نپوشید

 

لباس چروک

درست است که اتو کشیدن لباس زیاد کار خوشایندی نیست اما اگر می خواهید مرتب و پاکیزه به نظر برسید باید این کار را انجام دهید. لباس های چروکیده اعتماد به نفس را پایین می آورد و بعضی از لباسها قبل از هر بار استفاده نیاز به اتو کشیدن دارند.

 

اگر می خواهید مرتب و پاکیزه به نظر برسید همیشه اتو کشیده باشید

 

اندازه مناسب لباس نسبت به اندام شما 

لباسی که می خرید باید کاملا اندازه باشد نه آنقدر تنگ که نزدیک به انفجار باشد، بعضی از مواقع توهم لاغری آقایان دارند و لباسی که انتخاب میکنند نسبت به برنامه ای که در آینده برای لاغری دارند می باشد، در بخش راهنمای خرید پیراهن مردانه مناسب در مورد پیراهن مردانه و نکاتی برای خرید آن اشاره شده است.

 

مطالب و مقالات مرتبط
لباسی که می خرید باید کاملا اندازه باشد

 

بستن دکمه های کت

همانگونه که در بخش آداب پوشیدن کت و شلوار گفته شد، فقط زمانی اجازه بستن دکمه کت را دارید که تنها یک دکمه داشته باشد. کت هایی که دکمه های بیشتری دارند دکمه آخر را نبندید و فراموش نکنید که هنگام نشستن همه دکمه ها را باز کنید.

 

کت هایی که دکمه های بیشتری دارند دکمه آخر را نبندید

 

انداختن لباس روی شلوار

خیلی از مردها پیراهن را روی شلوار می اندازند. رنگ لباس چه طرح دار باشد چه ساده، آستین لباس چه کوتاه باشد چه بلند اگر پسربچه ۱۳ ساله نیستید پیراهن را زیر شلوار بپوشید.

یکی از سوالاتی که اکثرا برای آقایان پیش می آید این سوال است که باید پیراهن خود را بر روی شلوار گذاشت و یا داخل آن !!! خوب دانستن جواب این سوال خیلی موارد بستگی دارد که در مقاله انداختن لباس روی شلوار بصورت کامل صحبت کردیم و شما می توانید با مطالعه آن به این سوال پاسخ دهید.

پیراهن را زیر شلوار بپوشید

 

پر کردن جیب شلوار

هیچ چیزی بیشتر از جیب پر شلوار نمی تواند ظاهر یک مرد خوش تیپ را به هم بزند. چاره ای در حمل بعضی وسایل ضروری مثل کیف پول، دسته کلید یا گوشی موبایل نیست اما می توانید به جای پول از کارت های اعتباری استفاده کنید و یا فقط کلیدهای مورد نیاز را با خودتان جابجا کنید.

 

هیچ چیزی بیشتر از جیب پر شلوار نمی تواند ظاهر یک مرد خوش تیپ را به هم بزند

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.