https://fashionir.com
مد و فشن ایران

مزون لباس عروس نازنین

مزون لباس عروس نازنین | فشنیرمزون لباس عروس نازنین

مدیریت: خانم فوائدی

تلفن: ۲۲۹۲۳۴۰۸-۲۲۹۲۳۴۰۹-۲۲۲۶۴۵۴۱

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۱۰۴۸۲۹-۰۹۱۲۱۴۵۵۸۷۲

آدرس: تهران، میدان محسنی (میدان مادر)، نبش خیابان وزیری پور، ساختمان ۷۰۷، طبقه سوم، شماره ۲۹/۳۶ و طبقه زیرین، شماره ۲۹/۲۳، مزون لباس عروس نازنین

وب سایت: http://www.nazaninmezon.com

 

 

معرفی مزون لباس عروس نازنین

مزون لباس عروس نازنین از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را با مدیریت خانم زهرا فوائدی در رشته های تخصصی طراحی و دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آغاز نمود، از آن زمان تا کنون همیشه هدف اصلی و اولیه خود را جلب رضایت و تامین خواسته ی مشتریان خود قرار داده است؛ در طی این سالها علاوه بر کسب تجربیات فراوان و کاربردی، همواره همت خود را در دستیابی و به کارگیری دانش به روز و مدرن طراحی، برش و دوخت متمرکز نموده است و از برترین متدها و ابزار روز دنیا استفاده نموده است. به کار گیری هنر و صنعت در طراحی و استفاده از بهترین مواد مصرفی بهترین نتایج و سوابق را در رزومه و تاریخچه کاری این مزون به بار آورده است.

مزون نازنین مفتخر است که از برترین تیم های متخصص، حرفه ای و خلاق درهمه زمینه های طراحی، برش و دوخت بهره میبرد و این امر به همراه مدیریت شایسته، علمی و نظارت همه جانبه ی خانم فوائدی که بر استفاده از ابزار مدرن، طراحی با کیفیت و خدمات عالی تاکید و تمرکز دارند، باعث شده است که مزون نازنین پیوسته در جلب رضایت مشتریان خود سربلند باشد.

درعین حال با وجود بهره مندی از دانش گسترده و به روز طراحی و امکانِ دادن پیشنهاد و مشاوره به مشتریان خود متناسب با چهره، اندام، سن، بودجه و … آنان، این مزون همواره و نهایتا سلیقه و خواست مشتریان خود را در الویت قرار داده و توانایی خود را در محقق ساختن آنچه که در رویاهای دور و دراز مشتریان اش وجود دارد، به اثبات رسانده است. به عبارتی این مزون از طریق ارتباط و همکاری دوستانه و نزدیک با مشتریان خود علاوه بر رضایت ایشان، سربلندی خود را نیز محقق ساخته است.

مطالب و مقالات مرتبط

مزون لباس لیو

مزون حدیث منوچهری

علاوه بر اینها مزون لباس عروس نازنین در زمینه طراحی و اجرای سفره عقد نیز دارای سوابق و تجارب ارزشمندی است وبرای جلب نظر مشتریان خود همواره خلاقانه ترین طرح ها را ارائه داده است.