https://fashionir.com
مد و فشن ایران

مزون لباس عروس نازنین

مزون لباس عروس نازنین | فشنیرمزون لباس عروس نازنین

مدیریت: خانم فوائدی

تلفن: ۲۲۹۲۳۴۰۸-۲۲۹۲۳۴۰۹-۲۲۲۶۴۵۴۱

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۱۰۴۸۲۹-۰۹۱۲۱۴۵۵۸۷۲

آدرس: تهران، میدان محسنی (میدان مادر)، نبش خیابان وزیری پور، ساختمان ۷۰۷، طبقه سوم، شماره ۲۹/۳۶ و طبقه زیرین، شماره ۲۹/۲۳، مزون لباس عروس نازنین

وب سایت: http://www.nazaninmezon.com

 

 

معرفی مزون لباس عروس نازنین

مزون لباس عروس نازنین از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را با مدیریت خانم زهرا فوائدی در رشته های تخصصی طراحی و دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آغاز نمود، از آن زمان تا کنون همیشه هدف اصلی و اولیه خود را جلب رضایت و تامین خواسته ی مشتریان خود قرار داده است؛ در طی این سالها علاوه بر کسب تجربیات فراوان و کاربردی، همواره همت خود را در دستیابی و به کارگیری دانش به روز و مدرن طراحی، برش و دوخت متمرکز نموده است و از برترین متدها و ابزار روز دنیا استفاده نموده است. به کار گیری هنر و صنعت در طراحی و استفاده از بهترین مواد مصرفی بهترین نتایج و سوابق را در رزومه و تاریخچه کاری این مزون به بار آورده است.

مزون نازنین مفتخر است که از برترین تیم های متخصص، حرفه ای و خلاق درهمه زمینه های طراحی، برش و دوخت بهره میبرد و این امر به همراه مدیریت شایسته، علمی و نظارت همه جانبه ی خانم فوائدی که بر استفاده از ابزار مدرن، طراحی با کیفیت و خدمات عالی تاکید و تمرکز دارند، باعث شده است که مزون نازنین پیوسته در جلب رضایت مشتریان خود سربلند باشد.

درعین حال با وجود بهره مندی از دانش گسترده و به روز طراحی و امکانِ دادن پیشنهاد و مشاوره به مشتریان خود متناسب با چهره، اندام، سن، بودجه و … آنان، این مزون همواره و نهایتا سلیقه و خواست مشتریان خود را در الویت قرار داده و توانایی خود را در محقق ساختن آنچه که در رویاهای دور و دراز مشتریان اش وجود دارد، به اثبات رسانده است. به عبارتی این مزون از طریق ارتباط و همکاری دوستانه و نزدیک با مشتریان خود علاوه بر رضایت ایشان، سربلندی خود را نیز محقق ساخته است.

علاوه بر اینها مزون لباس عروس نازنین در زمینه طراحی و اجرای سفره عقد نیز دارای سوابق و تجارب ارزشمندی است وبرای جلب نظر مشتریان خود همواره خلاقانه ترین طرح ها را ارائه داده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.