https://fashionir.com
مد و فشن ایران

ست لباس براساس رنگ پوست

در وب سایت مد و فشن ایران فشنیر مطالعه میکنیم، ست لباس براساس رنگ پوست

شاید به تعداد آدمهای روی این کره خاکی، رنگ پوست های متفاوتی وجود داشته باشد vermox cena bez receptu. همان گونه که در مطالب قبلی از رژلب و نحوه انتخاب رژلب بر اساس رنگ پوست صحبت نمودیم، امروز می خواهیم در مورد ست کردن لباس خود با توجه به رنگ پوستتان صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

از روشهایی که در پوشش شما، خرید لباس و … بسیار موثر است،دانستن روش انتخاب رنگ لباس با توجه به رنگ پوست بدنتان است، اگر بخواهم ساده تر بیان کنم، ست کردن لباس براساس رنگ پوست بدن می باشد.

ست لباس، جواهرات و غیره براساس رنگ پوست بدن !!!

در هنگام خرید لباس انتخاب لباس مناسب با رنگی مناسب بسیار مهم می باشد، اگر در انتخاب رنگ مناسب دقت کافی را نداشته باشید، رنگ لباس شما شاید باعث تیره شدن و یا کدر شدن رنگ صورت و یا موهایتان شود، در حالیکه انتخاب رنگ‌های مناسب با رنگ پوستتان باعث می شود که پوست صورت و رنگ موهایتان شفاف‌تر و بهتر و خوش رنگ تر دیده شود.

ما در این مطلب سعی میکنیم بطور کامل شما را با اسرار ست رنگی لباس و جواهرات و غیره با توجه با رنگ پوست بدنتان آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

 

رنگ پوست - فشنیر

رنگ پوست - فشنیر

 قسمت اول : تعیین رنگ پوست

در ابتدا باید به درک درستی از رنگ پوست خود برسید و بتوانید راحت آن را تشخیص دهید.

همانگونه که در بالا گفتم رنگ پوست بیشتر آدمها با هم متفاوت است، ولی بطور کلی در دو گروه سرد و گرم دسته بندی می شوند.

پوست های گرم، به زردی میزنند و پوست های سرد به صورتی و توجه داشته باشید که با توجه به میزان و درصد آفتاب دیدگی پوست شما ممکن است به روشنی و یا تیرگی متمایل گردد ولی رنگ پوست شما تغییری نمی کند.

یکی از روش هایی که به شما در تعیین سردی و یا گرمی رنگ پوست شما کمک می کند، رگهای شما می باشد.

شما می توانید در نقاطی از بدن که پوستی نازک دارد، همانند شقیقه و مچ دست ها، رگهای خود را مشاهده کنید.

• اگر رنگ رگ شما آبی رنگ و یا بنفش بود، رنگ پوست شما سرد است.

• اگر رنگ رگ شما سبز و یا زیتونی بود، رنگ پوست شما گرم است.

• گاهی هم تشخیص رنگ رگ ها بسیار نشکل می شود و چیزی بین سبر و آبی می باشد که به این مدل از پوست در اصطلاح پوست خنثی می گوییم.

 

یکی دیگر از روش های تعیین سردی و یا گرمی رنگ پوست شما، آزمایش کاغذ سفید است.

پوست انسان در مواردی رنگدانه های قرمزی به خود می گیرد که تشخیص سردی و یا گرمی را مشکل می کند، اگر شما خانم هستید، ممکن است این قرمزی بخاطر هورمونها و یا آفتاب باشد، برای تشخیص رنگ پوست خود، یک تیکه کاغذ سفید به اندازه کاغذ A6 بر روی حد فاصل سینه و گردن که پوستی نازک دارد قرار دهید و بررسی کنید. بر روی پوست صورت هم امتحان نکنید.

روش کار به این صورت است که یک تیکه کاغذ ترجیحا سایز A6 بین سینه و گردن خود قرار دهید و مشاهده کنید که وقتی پوست گردن و سینه شما کنار سفیدی کاغذ قرار میگیرد چه رنگی بازتاب دارد بر روی کاغذ، اگر رنگ های آبی و صورتی بود، رنگ پوست شما سرد است و اگر سبز و زرد طلایی نشان داد، رنگ پوست شما گرم است، دقت داشته باشید که برای افرادی که رنگ پوستی خنثی دارند، با توجه به قرارگیری در معرض آفتاب در فصول مختلف سال تغییر میکند.

 

یکی دیگر از روش های تعیین رنگ پوست، استفاده از جواهرات و زیورآلات می باشد.

توجه داشته باشید که در این روش هم نباید ملاک را پوست صورت خود قرار دهید، پس از گوشواره استفاده نکنید.

شما می توانید از گردنبند و یا مچ بند و دستبند برای بررسی رنگ پوستتان استفاده کنید. توجه داشته باشید برای این آزمایش به طلای سفید و زرد نیاز دارید. به هر دو در نور مناسب نگاه کنید و به دقت ببینید که پوست شما به چه شکلی است، دقت کنید که کدام یک از طلاها پوست شما را سالم و روشن تر نشان میدهد.

• اگر طلای زرد را کنار پوستتان دوست دارید، رنگ پوستتان گرم است.    • اگر طلای سفید را کنار پوستتان دوست دارید، رنگ پوستتان سرد است.

 

رنگ پوست - فشنیر
رنگ پوست – فشنیر

روشی دیگر آن است که پوست خود را در نور مستقیم آفتاب بررسی کنید.

این روش بسیار ساده می باشد، افرادی که رنگ پوستی سرد دارند، زودتر پوستشان می سوزد و آنهایی که رنگ پوستی گرم دارند، پوستشان برنزه می شود.

همه ما تجربه کافی در این مورد را داریم، پس خود را جلوی نور آفتاب کباب نکنید.

در ادامه می خواهم در مورد فصل ها صحبت کنم.

با توجه به مطالب بالا، شما می توانید به راحتی رنگ پوست خود را تعیین نمایید ولی توجه داشته باشید که فصول مختلف در رنگ پوست شما تاثیر دارند.

تابستان : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان کمی رنگ‌های آبی، قرمز یا صورتی داشت. رنگ مو و چشمتان نسبت به زمستان‌ها در مقابل پوستتان کمی تضاد دارد.

زمستان : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان کمی رنگ‌های آبی، قرمز یا صورتی داشت. رنگ مو و چشمتان نسبت به تابستان‌ها در مقابل پوستتان تضاد زیادی دارد (مثلاً پوست رنگ پریده و روشن، موهای سیاه).

بهار : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان کمی رنگ‌های طلایی، کرم و هلویی داشت. بهارها معمولاً موهایی توت‌فرنگی رنگ یا حصیری رنگ دارند، کک و مکی هستند و گونه‌هایشان گلگون است و چشم‌هایی آبی و سبز دارند.

پاییز : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان کمی رنگ‌های طلایی، کرم و هلویی داشت.

 

 

قسمت دوم: انتخاب رنگ مناسب براساس رنگ پوست

همیشه توجه داشته باشید که چه رنگ‌هایی برای رنگ‌های پوست سرد، گرم و خنثی مناسب است.
بعضی از رنگ‌ها به همه دسته ها می آید، مثل رنگ قرمز روشن، صورتی کمرنگ، بنفش تیره و کله غازی.

سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد.

لازم نیست همه لباس‌هایتان به طور عالی با پوستتان هماهنگ باشد، کاری که باید بکنید این است که تلاش کنید از رنگ‌هایی که به خوبی با رنگ پوستتان هماهنگ می شود به صورت دائم استفاده کرده و از بقیه رنگ‌ها در کنار آنها استفاده کنید تا لباس‌هایتان تکراری به نظر نرسند.

• تابستان : لباس‌های یاسی و آبی کمرنگ و سایه‌های ملایم و خنثی با ته رنگ گُلی بپوشید. رنگ‌های ملایم‌تر برای شما بهتر از رنگ‌های تند است.

• زمستان : لباس‌هایی با ته‌رنگ آبی و صورتی یا رنگ‌های شارپ مثل سفید، سیاه و آبی‌نفتی برای شما مناسب است.

• بهار : لباس‌هایی با ته‌ رنگ‌های زرد و نارنجی مثل هلویی، اُکر و آجری بپوشید.

• پاییز : رنگ‌های گرم و تیره مثل کاراملی، نسکافه‌ای، بژ، قرمز گوجه‌ای و سبز بپوشید.

جواهرات خود را بر حسب رنگ پوستتان انتخاب کنید.

آزمایش جواهر که برای تعیین گرم یا سرد بودن رنگ پوستتان انجام دادید را به خاطر دارید؟ حالا که می‌دانید کدام رنگ طلا پوستتان را سالم‌تر، روشن‌تر و شفاف‌تر نشان می‌دهد، از آن رنگ جواهرات بیشتر استفاده کنید.

رنگ‌های سرد : تابستان باید جواهرات نقره‌ای و طلا سفید استفاده کنند. زمستان‌ها باید از نقره  و طلای سفید استفاده کنید.

رنگ‌های گرم : بهارها باید طلای زرد استفاده کنید. پاییزها هم می‌تواند طلای زرد، برنز یا مسی رنگ استفاده کنید.

با توجه به رنگ پوستتان آرایش کنید

رنگ کرم پودر و کانسیلرتان را باید همیشه بر اساس رنگ پوستتان انتخاب کنید. کانسیلر زیر چشم را یک درجه روشن‌تر از رنگ اصلی پوستتان بخرید تا سیاهی زیر چشم را روشن کند. یادتان باشد رنگ پوستتان ممکن است از تابستان تا زمستان متفاوت شود، بنابراین آرایشتان باید برحسب فصل باشد.

• پوست‌های خیلی روشن : اگر رنگ پوست شما سفید گچی خوانده می‌شود، صورتی‌های کمرنگ و رنگ‌های بژ برای شما مناسب است ولی از رنگ‌های قرمز نارنجی‌دار استفاده نکنید. رژلب‌های هلویی برای مصرف روزانه و قرمز روشن برای شب‌های خاص برایتان فوق‌العاده خواهد بود. از میکاپ‌های توسی‌ و خاکستری خودداری کنید.

• پوست‌های روشن متوسط : از میکاپ‌هایی با ته‌رنگ‌های زرد و مرواریدی و طلایی استفاده کنید.

• پوست‌های متوسط تیره : رنگ پوست شما با رنگ‌های مختلفی هماهنگی دارد، رنگ‌های روشن و ملایم تا رنگ‌های تند و تیره.

• پوست‌های تیره : رنگ‌های قوی و متالیک مثل مسی و برنز برای هایلایت کردن رنگ طبیعی‌تان استفاده کنید. رنگ‌های توتی روشن برای گونه‌ها و لب‌ها هم به شما خواهد آمد. از رنگ‌های روشن و رنگپریده استفاده نکنید.

رنگ موهایتان را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید

این تغییری طولانی‌تر و تاثیرگذارتر نسبت به رنگ لباس است و جواهرات و آرایش است.
• پوست‌های با رنگ گرم با ته رنگ زرد/طلایی : رنگ‌های تیره مثل بلوطی و موهاگونی یا مسی بعنوان هایلایت برای شما عالی است.

• پوست‌های با رنگ سرد با ته رنگ آبی/قرمز : پوست شما با رنگ‌های متضاد بسیار زیباتر می‌شود. بنابراین به دنبال رنگ‌های تندتری مثل قهوه‌ای، قرمز و بلوند باشید.

• پوست‌های قرمز : رنگ‌های بژ، عسلی و طلایی برای رنگ پوست شما مناسب‌تر است.

رنگ پوست - فشنیر
رنگ پوست با توجه به موقعیت جغرافیایی- فشنیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.