https://fashionir.com
مد و فشن ایران

استایل رنگ نارنجی پاییز و زمستان 2017-2018

امروز در وب سایت فشنیر، از رنگ نارنجی و تاثیرات آن برای شما صحبت میکنم و در آخر استایل رنگ نارنجی پاییز و زمستان 2017/2018 را برای فصل سرما معرفی میکنم.

استایل رنگ نارنجی پاییز و زمستان 2017-2018

رنگ نارنجی، احساس هیجان، گرما و شور و شوق را به ذهن و حس بوجود می آورد و معمولاً برای جلب توجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ نارنجی، ترکیب زرد و قرمز می باشد، مثل زرد تحریک کننده و مانند قرمز مملو از شور و علاقه و نشاط ؛ هرچند که با یک درجه کمتر، که در مورد رنگ قرمز  قبلا صحبت شد.

نارنجی رنگ خوشبختی و نیکی می باشد. رنگ نارنجی می تواند باعث آزادی شدن روح و تخلیه انرژی منفی گردد و به خاطر اثر تحریک کنندگی آن با افسردگی مقابله و شوخ طبعی را در انسان پرورش می دهد و رنگهای روشن تر آن مانند هلویی و زرد آلویی باعث رفع عصبانیت و خشم گردد.

نارنجی خالص نشان دهنده خلاقیت و عاطفه است و اغلب شجاعت و شادی را نشان می‌دهد، همچنین نارنجی کدر می‌تواند نشانه تکبر و غرور باشد.

رنگ نارنجی به گرما ، خورشید ، انرژی و پاییز اشاره دارد. تغییر رنگ برگهای پاییزی ، غروب خورشید و پوست و گوشت مرکبات و … همه بیانگر رنگ نارنجی می توانند باشند.

در حقیقت رنگ نارنجی تغییر فصلها را نشان می دهد ، یعنی رنگ تغییر بین گرمای تابستان و سرمای زمستان . این رنگ همچنین به این خاطر که رنگ مرکبات می باشد می تواند تصوری از ویتامین C و سلامتی خوب باشد.

توجه داشته باشد که افرادی که لباس نارنجی را دوست دارند ، معمولا متفکر و صمیمی هستند؛ این افراد اغلب فعال و لایق هستند. آنها مستقل و انگیزه دهنده ، رقابت جو و با قدرت سازماندهی خوب می باشند. این افراد همچنین اشخاصی خلاق ، عمل گرا ، مملو از انرژی و عدم سکون و ثابت ماندن در جایی می باشند.

 

رنگ نارنجی پاییز و زمستان 2017-2018
رنگ نارنجی پاییز و زمستان 2017-2018 نیویورک / فشنیر

 

در طراحی های هفته مد نیویورک نیز برای سال 2017-2018 رنگ نارنجی که توسط شرکت پنتون معرفی گردید، موجود بود و مورد استفاده قرار گرفت.

وقتی صحبت از رنگ های گرم و پر انرژی و شاد می شود، نمی توان از نارنجی صحبتی نکرد !!!

استفاده از رنگ نارنجی بصورت کامل، استایل درستی  نمی باشد، رنگ‌ متضاد نارنجی، رنگ سبز است و استفاده از این ترکیب رنگ، لباس‌ها را پررنگ‌تر به نظر می رساند و قدرت رنگ‌ لباس‌ها را بیشتر نشان می‌دهد. اما ترکیبی بهتر می توانید از رنگ یشمی و یا سرمه ای در کنار نارنجی باشد و رنگ شال و روسری و مانتو و یا بلوز و دامن‌ خود را از این دو رنگ متضاد انتخاب كنید. رنگ‌های مكمل نارنجی و آبی هم به خوبی در کنار هم قرار می‌گیرند و سردی رنگ آبی از درخشندگی و خیرگی رنگ نارنجی کم کرده و ترکیبی معقول به وجود می‌آورد.
استفاده از رنگ‌های گرمی مانند نارنجی در لباس توجه برانگیز و خودنما است، بنابراین اگر بخواهید ترکیب سنگین‌تری به دست آورید، استفاده از رنگ‌های خنثی مانند کرم و خاکستری نتیجه مطلوبی به وجود می‌آورد.

رنگ نارنجی رنگ پاییز می باشد که طرفدار های خاص خود را حتی در زمستان نیز دارد، در ادامه استایل های رنگ نارنجی را مشاهده فرمایید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.