https://fashionir.com
مد و فشن ایران

استایل رنگ قرمز پاییز و زمستان 2017/2018

امروز در وب سایت فشنیر، از رنگ قرمز و تاثیرات آن برای شما صحبت میکنم و در آخر استایل رنگ قرمز پاییز و زمستان 2017/2018 را برای فصل سرما معرفی میکنم.

استایل رنگ قرمز پاییز و زمستان 2017/2018

قرمز، جزء رنگهای گرم می باشد که برای تشدید هیجانات فوی و حرارت و صمیمیت استفاده می گردد. رنگ قرمز رنگ عشق نیز می باشد. رنگ قرمز به وجود آورنده احساس شور و هیجان و در عین حال تحریک کننده احساس خشم و عصبانیت است.

در روانشناسی رنگ سرخ و فرمز بسیار جان بخش و پویا می باشد. این رنگ باعث تحرک چاکراهای بدن می شود. قرمز با توجه به انتقال انرژی شدید خود باعث می شود که تحرکات و احساسات فیزیکی بیدار شده در مقابل هم باعث به حرکت در آمدن احساسات مربوط به انتقام، كینه، بی‌منطقی و جسارت می باشد.توجه داشته باشید که، اگر مقدار رنگ قرمز بیشتر استفاده شود، منجر به ناملایمات احساسی و افسردگی‌های ناپایدار می‌شود.

رنگ قرمز می تواند به درمان سرماخوردگی‌، ناراحتی‌های ناشی از گردش خون، عفونت نایژه‌ها و ریه کمک کند و اثر درمانی  داشته باشد. رنگ قرمز باعث افزایش حرارت بدن انسان شده، گردش و فشار خون را افزایش می دهد، توصیه شده که رنگ قرمز برای درمان فشار خون پایین مناسب است.

همانگونه که مطلع هستید همه ساله طراحان برند های مطرح دنیا، طراحی های خود را برای پاییز و زمستان به نمایش می گذارند. در این بین موسسه پنتون نیز رنگ های فصل سرما را در سال 2017/2018 معرفی نمود. نکته جالب توجه در این رنگ ها این است که علاوه بر رنگ های قرمز ،سفید و مشکی رنگ های جالبی نیز وجود دارند، که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

پنتون پاییز و زمستان 2017-2018 لندن/ فشنیر

 

این پنتونی که در تصویر بالا مشاهده شد، توسط موسسه پنتون و با توجه به فصل سرما انتخاب گردید، و توسط طراحان شهر لندن مورد استفاده قرار گرفت. این رنگ ها در طراحی حس گرما، تحرک و جذابیت را انتقال میدهد.

رنگ استایل پاییز و زمستان امسال بر اساس اعلام موسسه پنتون ،رنگ اناری است.

رنگ اناری در واقع یک تُن زنده از رنگ قرمز می باشد که باعث جلب توجه همه نگاهها به خود می شود.

پنتون پاییز و زمستان 2017-2018 نیویورک/ فشنیر
پنتون پاییز و زمستان 2017-2018 نیویورک/ فشنیر

وقتی صحبت از رنگ های گرم و پر انرژی و شاد می شود، نمی توان از نارنجی صحبتی نکرد !!!

البته در پست مربوط به رنگ نارنجی و رنگ های هم رده آن مفصل صحبت شد.

رنگ نارنجی رنگ پاییز می باشد که طرفدار های خاص خود را حتی در زمستان نیز دارد. امسال رنگ های کلاسیک همانند طوسی ،آبی لاجوردی و قهوه ای نیز مانند همیشه در فصل سرما پر طرفدار بوده است. شنا می توانید رنگ های روشن را نیز امتحان کنید. و در آخر این نکته را فراموش نکنید که در این تناژهای رنگی زیبا، رنگ صورتی نیز در تابستان امسال بسیار مورد توجه بود که در پست مربوط به رنگ صورتی صحبت کردیم.

شما می توانید از این  رنگ زیبا برای پاییز و زمستان استفاده کنید و بسیار شیک و ملایم در عین حال مورد توجه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.